Gregory Boyd в Житомирі

Житомирський джаз-фест Jazzomyr представляє: яскравий вокаліст з неповторною манерою співу і один з кращих стілпаністов світу Грегорі Бойд виступить в рамках Днів Європи в Житомирі.
У цій людині поєднуються джаз, блюз фанк і соул. Блюзовий тембр в ансамблі з оригінальним звучанням карибських стілпанів роблять музику у виконанні Бойда чимось надзвичайним. Приготуйтеся, в цей вечір нас захопить ураган музикальності!
Бойд виріс на середньому заході США, де було майже нечувано слухати що-небудь, окрім рок-музики, це все, що було на радіо. За словами виконавця, він слухав Хендрікса, який був для нього не просто рок-виконавцем, а новатором самої музики, і Бойду подобався звук інновацій, він дійсно закохався в звук гітар. Перша думка Бойда після навчання гри на карибських барабанах була про те, що в один прекрасний день він покладе все це на рок-музику і фанк Нового Орлеана. Так воно і сталося.

У Бойда завжди була мета - робити щось по-іншому, відійшовши від загальних правил. Коли Бойд зрозумів, що традиційного звуку карибських сталевих барабанів для нього недостатньо, він вирішив відтворити інструмент і використовувати його для виконання різних стилів. Він намагався весь час співати і виконувати якомога більше різних музичних стилів, щоб отримати багате розуміння того, що інструмент може і буде робити.
Сьогодні Бойд - громадянин Данії і він як і раніше виконує джаз, фанк і блюз, але робить це абсолютно особливо. Його ліричний і в той же час провокаційний стиль виконання сповнений безстрашних нововведень, які виконавець постійно примножує. Кожен виступ Бойда відрізняється від попереднього, в кожній пісні він намагається розкритися на повну, виводячи майстерність на нові горизонти.

Разом з Грегорі Бойдом на сцені виступить джазовий піаніст Олексій Пєтухов зі своїм тріо. Композитор, аранжувальник, продюсер і диригент Олексій Пєтухов відомий не тільки в рідній Одесі, він вже має великий досвід виступу з виконавцями світового рівня. Олексій виступав з Ingrid, Haddaway, Filo Machado, Gregory Porter, Ray Brown Jr і Kevin Mahogany. Разом з тріо вони виконують як джазові стандарти, так і авторську музику в різних стилях.
Відкрийте для себе абсолютно несподівану форму джазу. Свіжа оригінальна музика, в якій гармонійно сплелися фанк, соул, блюз і карибські стілпани зазвучить 18 травня на сцені вулиці Михайлівської!

Вхід вільний, до зустрічі!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення