Ґрінч

Грінч спокійно живе разом із псом Максом у своїй печері на вершині гори, і майже цілий рік його ніхто не чіпає. Він бачить своїх сусідів тільки коли йде за покупками до магазину. Але коли приходить час Різдва, ці люди шумлять, жахливо голосно готуються та просто дратують бідолаху своїм грандіозним святом. Але цього разу вони вирішили зробити Різдво у 3 рази більшим, ніж зазвичай – і тут терпіння Грінча закінчилося. Він зрозумів, що пора це все зупинити. У його геніальну голову прийшла не менш геніальна ідея – викрасти Різдво. Грінч прикинеться Санта-Клаусом, щоб це свято більше ніколи його не турбувало. Чи вийде у нього здійснити цей підступний план?

Режисерами мультфільму стали Скотт Моужер і Ярроу Чейні. Якщо для першого ця робота стала дебютною в цій ролі в кінематографі, то другий раніше займався проектом "Таємне життя домашніх тварин" (2016).

Ролі в картині озвучували: Бенедикт Камбербетч ("Хокінг" (2004), "Гра в імітацію" (2014), серіал "Шерлок"), Рашида Джонс ("Люблю тебе, чуваче" (2009), "Соціальна мережа" (2010) ), Анджела Ленсбері ("Газове світло" (1944), "Портрет Доріана Грея" (1945), "Дзеркало тріснуло" (1980)).

Реліз стрічки відбудеться 8 листопада 2018 року.

Рейтинг: 8.28

 

Дивіться трейлер:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення