Концерт гурту «НеАнгели»

Концерт гурту «НеАнгели»

Всі анонси від: Ракушка

Не так давно гурт "НеАнгели" відсвяткував 10 років свого творчого шляху. За цей час вони знайшли найцінніше, що тільки може отримати артист - масову і беззастережну народну любов. Їхні пісні крутять в радіоефірах, наспівують по дорозі на роботу, в моменти смутку або щасливого дозвілля. Вони давно стали частиною культурного життя країни і частиною особистої історії багатьох з нас.

Більше слави і більше перемог: нова програма команди має назву "SLAVAVICTORIA"!

Чому саме так? Напевно тому, що у житті кожного артиста важливі, як успіх - Слава, так і перемога - Вікторія. Свої успіхи і перемоги колектив хоче розділити разом c шанувальниками в осінньому концертному турі містами нашої держави.

Для організації такого туру у гурту є все: супер-хіти, всеукраїнська популярність, перші рядки в численних хіт-парадах і, звичайно ж, талановиті вокалістки!

"НеАнгели" - єдина жіноча група в українському шоу-бізнесі з унікальними низькими голосами, повноту яких найкраще розкривають живі виступи. Кожен концерт - це шоу світового масштабу, кожна пісня - кіно з експресією і душевними переживанням. Тут і трагедія, і драма, і комедія. Так само група унікальна в своїй щирості, адже не дарма "НеАнгели" носять статус «Співаючі серцем». Тож запрошуємо!

Концерт відбудеться 13 вересня у літньому театрі "Ракушка"!

 

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook