HAVANA. «Big Love tour»

Havana - румунське тріо, яке зібралося підкорити музичний поп-простір і поки робить це вельми небезуспішно. Цілком ймовірно, що хлопцям вдасться повторити успіх своїх іменитих співвітчизників - групи Akcent, отримавших популярність у всьому світі завдяки таким хітам, як «Kylie» і «That's My Name».

Найвідомішою композицією Havana стала «Ecoute», виконана в колаборації з Олександрою Стан. З травня 2016 року кліп на цю пісню набрав понад 80 мільйонів переглядів. Трек увійшов в чарти Болгарії, Польщі, Румунії та Туреччини. Текст написаний англійською та французькою мовами Надіром, Олександрою Чіррерау, Соріном і Ванотеком, а трек продюсував Луїджі Енсіу.


Іншою знаменитою композицією є «I Lost You», виконана разом зі співаком арабського походження Yaar (читайте його біографію). Пісня «I Lost You» теж двомовна, але на цей раз арабсько-англійська. Вона дуже полюбилася і російськомовної аудиторії.

Третім за популярністю є англо-італійський хіт «Vita Bella» (2015), він припав до смаку жителям Франції, Бельгії, скандинавських країн, Болгарії та Греції.

Треки на двох мовах дають можливість охопити ширшу аудиторію і мають оригінальне звучання.

Інші пісні групи Гавана:

«Vanessa»;
«Que Sera, Sera»;
«Mon amour»;
«Danza» (feat. Erik & J.Yolo);
«Vivere» (feat. Ioana Ignat)

Відеороботи чоловічого тріо зараз публікуються на Ютуб-каналі Cat Music.


Тож приходьте! Початок о 19:00.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення