ІІ Фестиваль Європейського Кіно

ІІ Фестиваль Європейського Кіно

У минулому році фестивальні покази відбувалися просто неба на вулиці Михайлівській та у приміщенні Житомирської міської ради.
В цьому році в якості фестивального майданчику в Житомирі обрано Gnatyuk Art Center.
До програми Фестивалю європейського кіно увійшли фільми-події: володар Золотої пальмової гілки Каннського кінофестивалю 2017 року – сатирична трагікомедія «Квадрат» Рубена Естлунда; трилер «Тебе ніколи тут не було» з Хоакіном Феніксом, відзначений преміями за найкращу чоловічу роль та найкращий сценарій у Каннах; лауреат премії «Золотий глобус» за найкращий іншомовний фільм – драма «На межі» з Діане Крюгер від зірки німецького кіно Фатіха Акіна; екранізація італійського бестселера, трилер «Дівчина в тумані» з Жаном Рено та Тоні Сервілло; 5-разовий призер французької премії «Сезар», екранізація хітового роману П'єра Леметра – трагікомедія «До побачення там, нагорі».

Також в рамках фестивалю можна буде побачити українську стрічку – драму «Рівень чорного» житомирянина Валентина Васяновича, яка була національним кандидатом на премію «Оскар» за найкращий іншомовний фільм та була відзначена призом Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) на Одеському кінофестивалі.

Всі фільми надаються в українській озвучці.
Триватиме фестиваль європейського кіно в Україні до 31 серпня. В Житомирі фестивальні покази розпочнуться 4 серпня і триватимуть до 22 серпня.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення