ІІ Житомирський книжковий форум «ДієCлово»

ІІ Житомирський книжковий форум «ДієCлово»

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Ідея заходу: організація спілкування в одному просторі видавців, авторів та читачів (в тому числі дітей).

23 березня 14.30 — письменниця Анастасія Левкова розповість про свій дебютний роман «Старшокласниця. Першокурсниця». А ще – про переломний період в житті кожного, а саме час завершення школи та вступ до університету. Адже саме в цей період відбувається стільки всього: кохання й «створення кумирів», вихід взаємин із друзями та викладачами на новий рівень, розчарування — передусім у собі, — але врешті-решт прийняття себе та інших такими, як вони є.

25 березня 14.00 — письменник і філософ Володимир Єрмоленко говоритиме про переосмислення міфу про Одіссея в його романі «Ловець океану». Герой роману здійснив свою подорож у зворотному напрямку, від Ітаки до Трої. Крок за кроком до нього прийшло розуміння про головні сили, які скеровують його життя: кохання, смерть, провину, красу і втрату. Саме ці теми й постануть у центрі розмови з автором.

17:00 — зустрінеться із читачами Зоя Казанжи, блогерка та авторка збірки коротких історій «Щось таке як любов». Письменниця розповість про різні види досвідів своїх героїв, які закохуються й розчаровуються, наражаються на сучасні проблеми й утікають від минулих, цілуються при місячному сяйві й плачуть у подушку, заварюють каву або чай і в’яжуть шкарпетки, слухаються своїх мам і повстають проти їхнього деспотизму. І які зрештою надихнули її на створення книжки. Модеруватиме усі зустрічі журналістка Тетяна Гордієнко.

Загальний час роботи:
23 березня 14.00-19.00;
24 березня 10.30-19.00;
25 березня 10.30-17.00;

Місце проведення події: Житомирський академічний український драмтеатр ім. І. Кочерги: 

Також в програмі:

-експозиції 15 видавництв;
-творчі зустрічі та автограф-сесії письменників;
-круглі столи та майстер-класи;
-поетичний марафон.

Супроводжуючі локації:
-фотозона;
-декілька представництв кав'ярень.

Ми чекаємо на вас! До зустрічі!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення