Іво Бобул та Лілія Сандулеса у Житомирі

Іво Бобул та Лілія Сандулеса у Житомирі

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

13 жовтня о 18:00 на сцені драмтеатру Кочерги заспіває народний український співак і композитор Іво Бобул та Лілія Сандулеса 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ «ІВО БОБУЛ ТА ЛІЛЯ САНДУЛЕСА «БЕРЕГ ЛЮБОВІ ЧЕРЕЗ РОКИ»?

  1. Один з найулюбленіших творчих дуетів українців.
  2. Велика концертна програма з найкращих пісень.
  3. Джерело життєвих сил та наснаги для кожного.

КОНЦЕРТ «ІВО БОБУЛ ТА ЛІЛІЯ САНДУЛЕСА «БЕРЕГ ЛЮБОВІ ЧЕРЕЗ РОКИ» У ВАШОМУ МІСТІ

Іво Бобул – народний артист України, видатний співак та автор пісень, чия творча кар’єра розпочалася у 80-ті роки минулого століття. У 1991 році співак почав виступати у парі з чарівною й талановитою Лілією Сандулесою. Володар оксамитового баритону разом з яскравою вокалісткою, чий тембр люблять і впізнають, подарували слухачам такі відомі шлягери як «Берег любові», «А липи цвітуть», «Пломінь мого серця», «Стрілися двоє» та багато інших. Спеціально для Лілії Сандулеси Іво Бобул написав пісню «Моя любов». І сьогодні яскраві митці продовжують свій творчий шлях та підтримують дух кожного українця у непростий для країни час.

ГОЛОВНІ ХІТИ ТА НОВІ РОБОТИ У ВИКОНАННІ МЕТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЕСТРАДИ

Цього вечора прекрасний дует виконає для вас найвідоміші композиції та роботи, що з’явилися останніми роками: «Якщо любиш — кохай», «Берег любові», «На Україну повернусь», «Рідна хата», «Непереможна Україна» та інші щирі й проникливі пісні. Яскраві артисти сповнять вас віри й надії на краще. Приходьте, щоб разом заспівати улюблені рядки та отримати незабутні враження від концерту! До зустрічі!

Щирі емоції, живий звук та життєстверджувальні пісні – це те, що очікує вас на цьому концерті. А ще багато музичних сюрпризів від співака, які точно змусять вас затамувати подих. Це буде гарний вечір, тож обов’язково долучайтесь.

Чекаємо на вас! 

 

 

 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення