Jah Khalib в Житомирі

Jah Khalib в Житомирі

Всі анонси від: Ракушка

Jah Khalib (Бахтіяр Мамедов) народився 29 вересня 1993 в Алма-Аті. Батько - азербайджанець, мати - казашка. З дитинства захоплювався реп-музикою. Навчався в музичній школі по класу саксофона, а також на факультеті музикознавства та менеджменту Казахської національної консерваторії імені Курмангази.

Як бітмейкер і саунд-продюсер працював з багатьма казахстанськими реперами, серед яких PR'OXY, Santos, Antrax, Hirosima і інші. Почавши сольну кар'єру, взяв собі сценічний псевдонім Jah Khalib. За його словами Khalib - це вигадане ім'я, а Jah (Джа) - ім'я Бога в растафаріанстві. Здобув широку популярність завдяки соціальним мережам, де поширювалися його треки. Серед його перших творів найбільш популярними стали «Твої сонні очі», «SnD», «Спалюючи дотла» і «Ти для мене». Jah Khalib швидко став відомий не тільки в Казахстані, але і в інших пострадянських країнах.

У 2016 році випустив повноцінний сольний альбом «Если что, я Баха». Навесні 2017 року зняв кліп на композицію «Лейла».

У 2015 і 2016 роках входив в список зірок шоу-бізнесу та спорту журналу «Forbes Kazakhstan». У червні 2017 року став лауреатом Премії Муз-ТВ 2017 в номінації «Прорив року».

Вперше у нашому місті відбудеться концерт цього талановитого музиканта! Запрошуємо вас 14 червня до літнього театру "Ракушка".

Квиток можете придбати, натиснувши на кнопку під мапою в шапці події!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення