Календар онлайн-концертів по всьому світу (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Календар онлайн-концертів по всьому світу (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

По всьому світу через пандемію коронавіруса відміняються концерти та інші масові заходи. Артисти переносять весняні концерти і тури на більш пізні дати, промоутери та майданчики втрачають гроші. 

Проте багато площадок і артистів все ж вирішили проводити концерти в безпечному режимі прямого ефіру. Час подій - київський.


3 квітня
- Онлайн-марафон «Теле-клубу», де виступлять Pompeya, «Нерви», «Заточення», «Афінаж» та інші артисти. Трансляція буде безкоштовною, організатори закликають глядачів підтримати індустрію і не здавати квитки, куплені на весняні концерти.

29 березня
- «ХАДН дадн» стануть першими, хто виступить на STAY - платформі онлайн-концертів. Початок виступу о 19:00, перші квитки продаються по 200 рублів. Пізніше на майданчику виступлять «АИГЕЛ», RSAC, VELIAL SQUAD, Verhovski та OLIGARKH.

27 березня
- Трансляція опери Володимира Раннева «Проза» з «Електротеатру Станіславського». Початок о 18:00, посилання на стрім з'явиться заздалегідь в Instagram-історіях театру.

25 березня
- Фестиваль «Біль» запустить 12-годинний стрім-марафон. Трансляція буде йти з клубу «16 тонн», тих, хто будуть виступати оголосять пізніше.

24 березня
- Трансляція опери Моцарта «Дон Жуан» з брюссельського театру «Ла Монне» о 20:30. Дивитися можна на офіційному сайті проекту Operavision.

23 березня
- Йенс Лекман починає серію Skype-концертів. Кожен день до 29 березня музикант буде дзвонити слухачам, які заповнили спеціальну форму. Під час дзвінка Йенс буде грати одну пісню на свій вибір.

22 березня
- Стрім виступу Palaye Royale о 00:00. Де буде проводиться трансляція - поки невідомо.

- Концерт виконавиці Ушко в прямому ефірі Instagram. Початок о 20:00.

21 березня

- Трансляція концерту Лукаса Генюшас і Олександра Бузлова в Московської філармонії. Музиканти виконають твори Шуберта, Чайковського і Бетховена. Початок о 18:00.

- Онлайн-концерт «АлоеВера» на YouTube-каналі групи. Початок о 18:30, музиканти спілкуватимуться з глядачами в прямому ефірі.

- Стрім діджей-сетів з петербурзького клубу Blank. Вечірка називається «Ізоляція», час старту оголосять пізніше.

20 березня

- Стрім вечірки PINK з берлінського клубу Salon Zur Wilden Renate - в 23:00. Команда майданчики планує робити трансляції сетів до кінця квітня.

Інформація постійно оновлюється!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення