Кімната бажань

Кімната бажань

 Молода пара Кейт і Метт перебралися з густонаселеного Нью-Йорка в самотній будиночок. Місцеві жителі радо їх зустріли, але попередили про історію будинку його попередні власники були вбиті.

"Будинок на крові" – такі заголовки знайшов Метт у місцевих ЗМІ. Це не вселяє оптимізму, звичайно ж. Але після першого часу проживання нічого дивного не відбулося. Пара дуже сильно мріє про дитину, але дві попередні вагітності Кейт закінчилися викиднями. Вони не збираються здаватися, але надії мало. І все ж їх будинок не такий простий, як здавалося спочатку.

Метт знайшов дивну замуровану кімнату. Вона виконує будь-які матеріальні бажання. Пляшка віскі, коштовності, оригінал Ван Гога, мільйон доларів – що завгодно. Коли вони награлися, Кейт вирішила попросити те, чого вона хоче найбільше – дитини. Тільки те, що створено в кімнаті, не має права залишати будинок... А хлопчик колись захоче на свободу.


Режисером фільму є Крістіан Волькман, який відомий за проектом "Ренесанс" (2006).

У картині зіграли: Ольга Куриленко ("Квант милосердя" (2008), "Центуріон" (2009), "Облівіон" (2013)), Кевін Янссенс ("Та, що вижила" (2017), "Лукас" (2018)) та інші.

Прем'єра стрічки сталася 15 квітня 2019 року на Міжнародному кінофестивалі фантастики у Брюсселі, Бельгія.


Рейтинг:6.30

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення