Концерт поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок»

Концерт поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок»

Всі анонси від: Житомирська філармонія

15 січня о 18:30 в залі Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера відбудеться святковий концерт присвячений 60-ти річчю від дня заснування Поліського академічного ансамблю пісні і танцю “Льонок” ім. І. Сльоти.

В концерті візьмуть участь колективи, творча доля яких переплетена з " Льонком" - академічний ансамбль танцю "Сонечко", фольклорний ансамбль "Родослав", колектив Житомирського коледжу культури та мистецтв імені Івана Огієнка, аматорські колективи Житомирщини, відомі виконавці з міста Києва- заслужений працівник культури Іван Синельников та народна артистка України Ольга Макаренко.

Трішки про "Льонок:"

Був заснований в далекому 1957 році Анатолієм Авдієвським, як народний хор. В 1962 році розформований, а в 1970 знову організований талановитим випускником Одеської консерваторії Іваном Сльотою під назвою Поліський державний ансамбль пісні і танцю «Льонок», до складу якого увійшли хорова, танцювальна та оркестрова групи.

Зараз в основі репертуару колективу – кращі зразки народної творчості: ансамблеві, хорові, танцювальні та вокально-хореографічні композиції, створені на основі українського поліського мелосу.

Квитки можете придбати в касі філармонії!

 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook