Концерт гурту VOŁOSI (Польща) в Житомирі

Концерт гурту VOŁOSI (Польща) в Житомирі

Всі анонси від: Телецентр

Після різдвяного туру прифронтовими містами, польський гурт VOŁOSI знову приїде до України. Цього разу – з міні-трасою, що включатиме open air виступ у Хмельницькому та концерти у Вінниці, що прийматиме музикантів втретє, і Житомирі, що почує їх вперше.

Струнний колектив VOŁOSI виник на весіллі. Скрипаль, випускник музичної академії Кшиштоф Ласон запросив музикантів із довколишніх сіл на вечірку з нагоди свого одруження. Після цього вони з братом Станіславом, віолончелістом, що закінчив ту ж академію, вирішили поєднати здобутки своєї класичної освіти з невимушеністю гуральських музик – мешканців гір, в яких сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

 

На європейській world music сцені VOŁOSI заявили про себе у 2010 році виступом на «Новій традиції» – найавторитетнішому польському фестивалі, що спеціалізується на нових формах осмислення фольклорної музики.


Сполучення балканських, трансильванських і карпатських мотивів з класичними мелодіями європейських композиторів, майстерність і невимушеність, енергія та елегантність прийшлися до смаку критикам і публіці – VOŁOSI отримали мало не всі можливі винагороди фестивалю. До сьогодні музиканти встигли видати два альбоми й здобути шанувальників далеко за межами Польщі.


З незмінним успіхом вони виступали в Грузії, Данії, Німеччині, Японії, Норвегії, Словенії, Бельгії та навіть в Стольгольмскій Ратуші у присутності його величності Карла XVI Густафа, Короля Швеції.

 

Українська публіка познайомилася з гуртом під час міжнародного фестивалю АртПоле’2012, засвідчивши свої враження восьмиразовим викликом на біс. З того часу VOŁOSI дали кілька десятків концертів в різних українських містах – від Алчевська до Ужгорода.

Цього разу міні-тур включатиме Хмельницький, Житомир і Вінницю, де вперше буде представлена програма Nomadism.

«…Різноманніття можливостей, вільний рух між місцями, стилями і мовами, порив до подолання стереотипних способів мислення і поведінки», – кажуть про неї самі музиканти. «...Прекрасне поєднання витончених мелодій, вигадливих аранжувань і коротких імпровізацій, що робить гурт неповторним і завжди актуальним для спраглого до пригод слухача», – додають музичні оглядачі.

Дата: 28 квітня

Початок: 18-00

Вхід вільний, кількість місць обмежена.

Запрошення можна отримати попередньо на касі Телецентру.

Виступ відбудеться за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці.
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення