Концерт "Наш джаз" гурту SHOKOLAD (Львів) ТА BRIA BLESSING (USA)

Концерт "Наш джаз" гурту SHOKOLAD (Львів) ТА BRIA BLESSING (USA)

Всі анонси від: Житомирська філармонія

Житомирський джаз-фестиваль Jazzomyr представляє!

ShockolaD – це проект, що оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами.

Це один з найуспішніших українських джазових колективів.

Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. Кожен альбом проекту є різним завдяки постійним експериментам над звуками, думками, над синтезом електроніки та акустики. 

ShockolaD відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їхній концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією. Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.

Брія Блессінг (англ. Bria Blessing; нар. 4 червня 1979, Шуґар-Ленд, Техас) — американська та українська співачка і композитор. Вокалістка, грає на гітарі та фортепіано. Музичне навчання почала у віці 8 років за класом фортепіано, але через рік кинула. Надалі свої музичні здібності розвивала самостійно, і всі свої успіхи вважає даром від Бога. До 25 років займалася музикою виключно у рамках церковної та місіонерської діяльності. Далі починає публічні виступи в одному з львівських джаз-клубів. Стала відомою в Україні після участі в талант-шоу «Голос країни» у команді Святослава Вакарчука.

Генеральний спонсор концерту - компания "Евроголд".

Квитки вартістю 80-180 грн. в касах філармонії. Т. 22-13-57.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення