Концерт «Піккардійської Терції» у Житомирі

Концерт «Піккардійської Терції» у Житомирі

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

10 грудня в рамках ювілейного туру «Лети...» у Житомирі виступить гурт «Піккардійська Терція!»

Сценічне святкування свого 25-річного ювілею вокальна формація «Піккардійська Терція» розпочала ще наприкінці вересня зі столиці нашої країни, зібравши аншлаг у Національному палаці мистецтв «Україна»! У жовтні ювілейну концертну програму «піккардійців» «Лети...» почули навіть за океаном - у США та Канаді. І ось у листопаді та грудні колектив продовжує свої гастролі рідними теренами.

«На цих концертах ми розповідаємо нашу історію. Але не історію «Терції», а історію української музики, на якій ми виросли і яка вплинула на нас як на майбутніх музикантів. Тож це не просто святкування 25-річчя «Піккардійської Терції», а вечір, присвячений нашій улюбленій музиці. Це 25 років «піккардійській» музиці», - розповідає художній керівник «Терції» Володимир Якимець.

Так у ювілейних концертах  звучатать пісні Володимира Івасюка, Миколи Мозгового, Богдана Весоловського, Ігоря Білозіра, Віктора Морозова, Олександра Шевченка, Андрія Панчишина, Андрія Кузьменка («Скрябін»), Сергія Кузьмінського («Брати Гадюкіни») та інших авторів, які залишили свій слід в історії української музики.   

Нагадаємо, напередодні свого 25-річчя «Терція» випустила ювілейний, 15-ий за рахунком, студійний альбом «Лети…», який і дав назву святковим концертам формації.

У репертуарі «Піккардійської Терції» - понад 300 пісень у найрізноманітніших музичних стилях: поп, рок, класика, фольк, джаз, кантрі, духовна музика, рок-н-рол, блюз… На 95%  це україномовний репертуар. Хоча загалом у пісенному активі секстету є пісні 12-ма (!) мовами. Дуже вражає й географія виступів формації: Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Австрія, Чехія, Канада, США, Велика Британія, Бельгія, Швейцарія і навіть Сингапур. У 2008-му році вокальна формація удостоїлася найпрестижнішої культурно-мистецької нагороди - Національної премії України ім. Т. Шевченка. У листопаді 2017 р. вокалісти гурту отримали звання заслужених артистів України. 

 Місце проведення концерту: драмтеатр. Початок о 19:00. Квитки - за тел. 47-33-88 або в касі драмтеатру!

Офіційний сайт «Піккардійської Терції» - http://tercia.com.ua/  

«Терція» на Facebook – https://www.facebook.com/pikkardijska.tercia

 

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook