Концерт Володимира Васильєва

Концерт Володимира Васильєва

Володимир Васильєв - автор пісень і поет, лірик, володіє дійсним смаком до трагічного і смішного.
Унікальний талант Володимира Васильєва розвивався всупереч всім традиційним поняттям в галузі музики та літератури. Першу пісню він написав у 30 років, коли здавалося, що його потяг у світ авторської пісні пішов далеко і безповоротно. Володимир Васильєв, однак, не звернув на це ніякої уваги і рік за роком продовжував робити свою справу, а саме писати пісні, вірші та прозу.
Незабаром з'ясувалося, що серед численних світил на пісенному небосхилі існує ні на кого не схожа блукаюча комета на ім'я Володимир Васильєв. Бог дав йому все: прекрасний голос, композиторський талант, вміння серйозно і професійно працювати зі словом. Поет, музикант, артист - ось складові таланту Володимира Васильєва, які зробили його одним з найпопулярніших авторів жанру.
І ще - Олександр Мірзаян сказав про нього: «Він, будучи повністю відбувся поетом, пише прекрасні пісні і на чужі вірші, перебуваючи в дивовижній гармонії з навколишнім світом музики і поезії».
Ось що говорить сам Володимир Васильєв: "Після Пушкіна писати ...". Так називається моя нова концертна програма, так само називається мій новий альбом, який хочу вам презентувати.
Після Пушкіна писати важко ... А куди дінешся, якщо взявся писати пісні на свої вірші й на вірші сучасних поетів: Ігоря Караулова, Вадима Дулепова, Михайла Аніщенко, Бориса Рудого, Юрія Цапліна, Миколи Заболоцького.
Хтось може запитати: "Хіба Заболоцький сучасний поет?" Відповім: "Звичайно. Хороші поети завжди сучасні. Тому Олександр Сергійович Пушкін теж наш сучасник».
Володимир Васильєв живе і працює в Україні, пише по-російськи, а слухають його скрізь і всюди. Народився він у Харкові в 1948 р, закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут, працював інженером-конструктором. Був лауреатом Запорізького, Київського, Казанського, Кишинівського, подільського і Грушинського фестивалів.
Деталі:  098-106-23-99.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення