Концерт Володимира Васильєва

Подія минула

Володимир Васильєв - автор пісень і поет, лірик, володіє дійсним смаком до трагічного і смішного.
Унікальний талант Володимира Васильєва розвивався всупереч всім традиційним поняттям в галузі музики та літератури. Першу пісню він написав у 30 років, коли здавалося, що його потяг у світ авторської пісні пішов далеко і безповоротно. Володимир Васильєв, однак, не звернув на це ніякої уваги і рік за роком продовжував робити свою справу, а саме писати пісні, вірші та прозу.
Незабаром з'ясувалося, що серед численних світил на пісенному небосхилі існує ні на кого не схожа блукаюча комета на ім'я Володимир Васильєв. Бог дав йому все: прекрасний голос, композиторський талант, вміння серйозно і професійно працювати зі словом. Поет, музикант, артист - ось складові таланту Володимира Васильєва, які зробили його одним з найпопулярніших авторів жанру.
І ще - Олександр Мірзаян сказав про нього: «Він, будучи повністю відбувся поетом, пише прекрасні пісні і на чужі вірші, перебуваючи в дивовижній гармонії з навколишнім світом музики і поезії».
Ось що говорить сам Володимир Васильєв: "Після Пушкіна писати ...". Так називається моя нова концертна програма, так само називається мій новий альбом, який хочу вам презентувати.
Після Пушкіна писати важко ... А куди дінешся, якщо взявся писати пісні на свої вірші й на вірші сучасних поетів: Ігоря Караулова, Вадима Дулепова, Михайла Аніщенко, Бориса Рудого, Юрія Цапліна, Миколи Заболоцького.
Хтось може запитати: "Хіба Заболоцький сучасний поет?" Відповім: "Звичайно. Хороші поети завжди сучасні. Тому Олександр Сергійович Пушкін теж наш сучасник».
Володимир Васильєв живе і працює в Україні, пише по-російськи, а слухають його скрізь і всюди. Народився він у Харкові в 1948 р, закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут, працював інженером-конструктором. Був лауреатом Запорізького, Київського, Казанського, Кишинівського, подільського і Грушинського фестивалів.
Деталі:  098-106-23-99.

Події по темі:
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші цікаві концерти
Концерт гурту MOZGI
Концерти Концерт гурту MOZGI
Пн. 04 Вересня 19:00 - 21:00
Концерт-триб'ют "Кіно" в "Корольов паб"
Концерти Концерт-триб'ют "Кіно" в "Корольов...
Пт. 30 Червня 20:00
Тіна Кароль Купити квиток Рекомендовано
Концерти Тіна Кароль
Сб. 26 Серпня 20:30
Одеський підкидьок Купити квиток
Концерти Одеський підкидьок
Нд. 29 Жовтня 19:00
Патріотично-мистецький захід "Молодь-надія держави" Рекомендовано
Концерти Патріотично-мистецький захід "Молод...
Ср. 28 Червня 16:00 - 22:00
Фестиваль "Пісенний Спас" ім. В.Шинкарука Рекомендовано
Концерти Фестиваль "Пісенний Спас" ім. В.Шин...
Чт. 17 Серпня 12:00
Блог Moemisto
8 маловідомих фактів про Житомир
8 маловідомих фактів про Житомир Відомо, що Житомир – одне з найстаріших міст України, засноване 884 року. Це батьківщина Святослава Ріхтера та Сергія Ко...
Прокляття Житомирських підземель
Прокляття Житомирських підземель Житомирські підземелля: правда чи міф? Спробуєм знайти відповідь на це питання!
Читати всі статті