Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про концерти у Житомирі

Сьогодні концерти у Житомирі не рідкість, адже майже кожна зірка естради чи шоу-бізнесу всеукраїнського масштабу вважає своїм обов’язком дати тут хоча б одне дійство. Звичайно, мегазірки світової величини сюди не приїжджають, їх турне має зупинки у Києві та інших містах-мільйонниках. Але ті, хто включає місто у свою програму не шкодують, оскільки тут дуже вдячна та гостинна публіка.

У місті створені всі умови для виступів як сольних виконавців, так і гуртів, котрі грають у найрізноманітніших музичних жанрах. Тож квитки у Житомирі на концерти розкуповують швидко. Наймасштабніші заходи проводяться на Центральному стадіоні, в парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна (колишній маєток і парк барона Шодуара, вул. Старий Бульвар, 34).
Приймають музичні свята й у приміщеннях:
    • драмтеатру ім. І. Кочерги (Соборна площа, 6);
    • «Корольов пабу» (просп. Миру, 21);
    • Музею космонавтики, розташованому по вул. Дмитрівській, 5 (заклад приймає фестиваль експериментальної електронної музики та сучасного мистецтва);
   • Обласної філармонії імені С. Ріхтера (вул. Пушкінська, 26);
    • ресторанів, пабів, нічних клубів, арт-клубів та інших подібних закладів.

Купити квитки на концерти у Житомирі може кожен бажаючий, не виходячи із дому, проте не всі заходи є платними, адже в місті часто проходять безкоштовні дійства. Не рідкість і благодійні виступи зірок чи маловідомих виконавців, котрі прагнуть зібрати кошти для лікарень, пологових будинків, лікування діток від важких хвороб тощо.
Корисну інформацію про усі пісенні та музичні дійства публікує наша афіша Житомира. Концерти, фестивалі, творчі вечори, танцювальні вистави, театральні спектаклі, гумористичні шоу, запальні вечірки – це далеко не повний перелік заходів, котрі проводяться місті.
Також на нашому сайті можна дізнатися про організаторів подій, умов відвідування заходів, тривалість дійства і багато чого ще. Тож підписуйтеся на оновлення афіші прямо зараз.