Концертна програма «Шампанські очі»

Концертна програма «Шампанські очі»

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Суперпопулярні хіти Андрія Кузьменка знайшли нове звучання в концертній програмі «Шампанські очі». Естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Миколи Лисенка віртуозно виконує відомі пісні з репертуару Кузьми Скрябіна.

Вишукана оркестровка від відомого музичного продюсера Василя Ткача і талановитого аранжувальника Максима Абакумова, а також віртуозна гра потужної команди зіркових музикантів подарують вам справжнє свято.

Добре знайомі всім хіти Кузьми Скрябіна останнім часом ми дуже часто чуємо в ефірі фм-станцій. На цей раз вони будуть звучати вперше виключно голосами інструментів оркестру. Адже справжні почуття, іноді, важко передати словами.

Це нове прочитання пісень Кузьми Скрябіна має підкреслити, зокрема, композиторську цінність і досконалість його творів, його музичну енергетику.

Для тих, хто любить стиль музики ліричних кінострічок 70х- 80-х з П'єром Рішаром і Луї де Фюнесом, а також звучання естрадно-симфонічних оркестрів Джеймса Ласта і Поля Моріа, буде привід трохи поностальгувати і ... приємно здивуватися). Але, як завжди, з нами залишаються легкість і те космічне звучання, які так приваблюють в піснях Андрія.

Позитивні емоції, подібно бризок шампанського, і спогади про море, створюють прекрасну атмосферу під час концерту!

Андрій Кузьменко продовжує дарувати радість своїй численній аудиторії, а його музика живе серед нас.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення