Король Лев

Безмежна африканська савана зберігає в собі тисячі різних видів тварин: антилопи, мавпи, змії, сурикати, гієни і, звичайно ж, царі звірів – леви.

Маленьке левеня Сімба зовсім недавно з'явився на світ. Він пізнає цей світ і дивиться на свого батька, справжнього вождя Муфасу, як на приклад для наслідування. Колись і малюкові доведеться зайняти місце короля савани. На жаль, не всі дуже раді народженню Сімби.

Брат Муфаси, якого звуть Шрам, давно мріє про трон, і левеня явно цим планам завадить. Підступний Шрам зробить так, що Муфаса помре, а Сімба на довгі роки зникне з савани. На щастя, маленьке левеня візьме під опіку колоритна парочка, яка його й виростить. Вже дорослий Сімба повернеться, щоб забрати те, що по праву його.

Це адаптація однойменного мультфільму 1994 року.


Картину зрежисував Джон Фавро, в активі якого в цьому амплуа є стрічки "Залізна людина" (2008), "Залізна людина 2" (2010), "Книга джунглів" (2016).

Ролі у фільмі озвучували: Дональд Гловер ("Ефект Лазаря" (2013), "Хан Соло: Зоряні війни. Історії" (2018), серіал "Атланта"), Сет Роген ("Життя прекрасне", "Пол: Секретний матеріальчик" (обидва 2011), "Горе-творець" (2017)), Чіветель Еджіофор ("Час за Гринвічем" (1999), "Ганстер" (2007), "12 років рабства" (2013, номінація на "Оскар")) та інші.

Вихід картини у прокат трапиться 17 липня 2019 року.


Рейтинг:7.90

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення