Короткометражні фільми «Україно, Гудбай»

Короткометражні фільми «Україно, Гудбай»

Всі анонси від: UA: Житомир

Запрошуємо на перегляд короткометражних стрічок творчої лабораторії "Україно, гудбай"

В альманасі «Україна гудбай» автори збірки короткометражних фільмів безжально препарують соціальний феномен еміграції — зовнішньої і внутрішньої.

ПОБАЧЕННЯ
Режисер: Євген Матвієнко
У Ані є маленький син і немає чоловіка. Щоб забезпечити дитину, жінці доводиться працювати на двох роботах — озвучувати мультики і ... надавати сексуальні послуги по телефону. У Ані є постійний клієнт — він завжди дзвонить в один і той же час і ніколи не пропускає сеанси. Здається, їх відносини стають ближчими, ніж секс.


БОРОДА
Режисер: Дмитро Сухолиткий-Собчук
Старий доживає свій вік в порожньому напівзруйнованому селі. Його ім'я пам'ятають хіба що дочка і сусід. Люди в селі позаочі називають його просто — Борода. Борода годує курей, курить дешеві цигарки, рибалить, дивиться на воду і чекає змін. Одного разу в його руки потрапляє рушничний патрон — і все може помінятися за одну мить.

ПИРІГ
Режисер: Юрій Ковальов
У провінційному українському містечку всі один одного знають — як в одній великій родині. Баба Зіна пече пироги, якими пригощає місцевих підлітків — і їм же продає наркотики. Її кришує місцева кримінальна еліта, вони ж — місцеві міліціонери. А коли авторитет приходить до баби Зіні за відсотками — вона чекає його з вечерею, адже він — її син.

ЯНГОЛ СМЕРТІ
Режисер: Володимир Тихий
У дядька Толі повісилася дружина, а діти виїхали за кордон. Він живе сам і йому самотньо. Рятуючись від цього почуття, він звертається до Бога — і просить його зробити так, щоб в ім'я справедливості Він змусив страждати і всіх інших людей. Дядя Толя молиться, щоб всі померли, а грішники — в особливих муках. Але Бог не відповідає на молитви, і тоді дядя Толя вирішує взяти на себе його функції.

ЯК КОЗАКИ У КОСМОС ПОЛЕТІЛИ
Режисер: Євген Матвієнко
У Саші є будиночок в селі і зразкова, любляча дружина. Вони чекають на другу дитину, виплачують кредит за холодильник і мріють про газовий котел, «ланос» і сімейну поїздку до моря. Аби втілити в життя ці нехитрі мрії, Саші доводиться розробити хитру схему грошових маніпуляцій. Одного разу його викривають — здається, поїздку до моря доведеться відкласти.

ЯДЕРНІ ВІДХОДИ
Режисер: Мирослав Слабошпицький
Сергій та Світлана живуть в Чорнобилі. Він — водій вантажівки на фабриці утилізації ядерних відходів. Вона працює в пральні. Їх життя і робота підпорядковані одному ритму і розписані по годинах. Але що призводить в рух механізм їх буднів — день за днем?

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення