Космічний напівмарафон в Житомирі до Дня міста!

Космічний напівмарафон в Житомирі до Дня міста!

Вже за традицією на День міста в Житомирі  відбудеться Другий космічний напівмарафон!

«В минулому році напівмарафон користувався великою популярністю серед населення і ми побачили, що досягли поставлених цілей - залучити житомирян до спорту, зробити його популярним, залучити до здорового способу життя якомога більше людей. Тому тепер ставимо за мету проводити його щорічно. Підготовку до цьогорічного напівмарафону ми розпочали завчасно, щоб  підготувати всі умови належним чином, адже масштаб буде набагато більшим, ніж в минулому році. Тому запрошую всіх до участі на велике спортивне свято» - говорить Матвій Хренов, заступник міського голови.

Взяти участь у напівмарафоні мають змогу люди різного віку, просто любителі спорту і навіть професіонали. Для учасників підготували 5 різних варіантів забігів. Усі маршрути прокладено через центральну, історичну та рекреаційну зони нашого  міста. Кожному, хто візьме участь у напівмарафоні, обіцяють безкоштовну екскурсію до музею космонавтики та сувеніри на згадку. На переможця забігу чекає головний приз – 10 тисяч гривень. Загальний призовий фонд складає 64 000 грн.

Серед доступних для участі пакетів у  є спеціальна пропозиція для компаній, торгових марок та фірм. Взяти участь у забігу – чудова нагода продемонструвати командну роботу, зробити ненав’язливу рекламу своєї торгівельної марки та показати себе.

Усі подробиці заходу, положення, маршрути, пакети та реєстрація учасників за посиланням: kosmomarafon.org

Чудовий настрій гарантуємо!

Коментарі до події
Дивись інші спортивні події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook