Курс «Думати. Відчувати. Дихати.»

Курс «Думати. Відчувати. Дихати.»

Всі анонси від: LIFE Skills

Чи траплялося з вами, що начебто незначна подія сильно і надовго псувала вам настрій?
Чи помічали ви, що в деяких схожих ситуаціях ведете себе зовсім не так, як хотіли б, і як варто було б поводитися? І це повторюється раз за разом, і ви нічого не можете з цим вдіяти?
Може бути, ви хочете близьких і довірливих стосунків і багато робите для цього, а весь час виходить щось зовсім-зовсім інше?
Ви багато працюєте і дечого досягли, вас поважають, але самі ви не відчуваєте свою цінність і здаєтеся собі обманщиком?
Можливо, ви помітили, що схильні чекати від світу і інших людей поганого? І навіть якщо воно не відбувається, ви все одно продовжуєте цього чекати?


Дуже ймовірно, таким чином в Вашому житті працюють ранні дезадаптивні схеми(за визначенням Янга, основоположника схема-терапії): переконання і відчуття про себе, інших і світ, в які люди вірять автоматично, не піддаючи сумніву. спираючись на власний попередній, часто негативний, досвід.Звичайно, автоматичне реагування часто полегшує нам життя, і ми не думаємо кожен раз, на який сигнал світлофора переходити дорогу, але в випадку дисфункційних схем наша поведінка нагадує наступання на ті ж граблі, через те. що ми чомусь їх не помічаємо знову і знову або не можемо з певних причин їх обминути.
 
Схеми дуже негнучкі і часто провокують некорисну нам тепер поведінку з неприємними наслідками, відтворюючи наш дитячий спосіб справлятись з болем.
Ранні дезадаптивні схеми формуються тоді, коли наші базові потреби незадоволені - Янг виділив 18 схем, розділивши їх на групи, в залежності від базової незадоволеної потреби.

Потреба в надійній прихильності (включаючи безпечну привязаність, розуміння, прийняття, турботу).Якщо ця потреба постійно не задовольняється в дитинстві, можуть виникнути такі схеми: 1) покинення/нестабільності стосунків 2) Недовіра / скривдження, 3) Емоційна депривація, 4) дефективності/сорому, 5) Соціальної ізоляції.

Потреба в автономії, компетентності та почутті ідентичності, здатності дасягати успіху.Незадоволення цих потреб відповідають за формування схем: 6) залежності/безпорадності 7) вразливості до кривд та хвороб; 8) злиття/невідокремленості особистої ідентичності 9) некомпетентності та неминучих невдач.

Потреба вільно висловлювати свої почуття, переживання і потреби, їй відповідають схеми: 10) Підкорення, 11) самопожертви, 12) визнання.

Потреба в спонтанності та грі.
Виникають схеми 13)
негативізм\песимізм, 14) Придушення емоцій(емоційної інгібіції) 15) Покарання, 16) надвисоких стандартів/гіперкритичності
.
Потреба в реалістичних межах і навчанні самоконтролю.
Схеми: 17)
особливого статусу та прав, 18) недостатності самоконтролю і самодисципліни.

Ціль нашої терапевтичної групи, що базується на схема-терапії та когнітивно- поведінковій терапії- знизити вплив ранніх дисфункційних схем на ваше життя, допомогти зрозуміти, визнати, розпізнавати та задовольняти свої базові потреби, розвивати гнучку адаптивну корисну поведінку, відмовляючись від автоматичного реагування. Разом ми навчимося думати, відчувати та діяти більш вільними і ефективними способами.
Ведучі програми - клінічний психолог, психотерапевт в методі когнітивно- поведінкової терапії і схема-терапії Бржезицька Вікторія та психолог, кпт-консультант, психотерапевт методами психодрами, арт- терапії, транзактного аналізу, схема-терапії Косарєва Зоя.
Вартість курсу з 16 занять при оплаті 50% до 01.01.2019 - 4 800 гривень, до 15.01.2019 - 5 300 гривень, при оплаті в день першого семінару - 5800 гривень. Група планується закритою для створення безпечного простору для учасників. Запис - повідомленням в месенджер або за телефонами .

Тож приходьте! Початок незмінно о 18:30 до 16 травня включно.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення