LORDS OF THE SOUND

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ LORDS OF THE SOUND?
1. Згадати улюблені кінокартини і відчути мурашки по всьому тілу
2. Це найкраще місце, де можна відпочити від буденності, відволіктися від звичного кола речей - в світі фентезі, створеного музикою від Lords of the Sound.
3. Зруйнувати стереотип про те, що класика - це нудно.

Симфонічний оркестр LORDS OF THE SOUND за участю хору виконає музику з дивовижного світу фентезі, представленого в різних кінематографічних і ігрових проектах, об'єднаних під одним тематичною назвою «MUSIC IS COMING».

Вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. У реальності, в якій є місце казкам і міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній  силі, чаклунству та явищам, які не піддаються абсолютно ніяким законам фізики.

Перебування в цьому світі неймовірно захоплює. А без музики картина не була б досконалою. Дух, магічність і потужність закладені в кожній ноті, в кожному русі диригента і музикантів, які виконують саундтреки з культових кінострічок: Гра Престолів, Вікінги, Месники, Чудо-жінка, Аліса в країні чудес, Аватар, Володар Кілець, Ван Хелсінг, Хроніки Нарнії, Варкрафт, Астерікс і Обеліск, Пірати Карибського моря, Велика стіна, а також не обійдеться без яскравих представників фентезійних комп'ютерних ігор: Skyrim, World of Warcraft, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher, League of Legends.

Українські Lords of the Sound формують нове уявлення і репутацію для поняття «оркестр». Проект стрімко розвивається і вже став відомим по всій Україні і за кордоном. Проводячи більше 50 концертів на рік, музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити глядачів різного кола інтересів. Тим самим залучаючи насамперед молодь до сучасної класики і оркестрової музики.

7 квітня - обласний драмтеатр!

Побачимося!)

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення