Любомир Мельник

Чергова визначна подія в нашому місті - найшвидший піаніст нашої планети Любомир Мельник знову в Україні!

Єдиний концерт в рамках світового туру до 70-річчя композитора!

Прийдіть та привітайте маестро з ювілеєм.

У свої сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові ЗМІ. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій, він ще раз довів, що музика не має жодних меж, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає. З початку світового туру минуло вже 10 аншлагів у Франківську, Чернівцях, Тернополі, Черкасах, Одесі, Луцьку, Чернігові, Сумах, Харкові, Києві та по 2 концерти у Запоріжжі, Дніпрі, Львові, а також повні зали на концертах в Фінляндії, Данії, Шотландії, Англії, Італії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Польщі.

Любомир Мельник – композитор та піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений і сильно вплинув на рух мінімалізму початку 1970-х років. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку. Любомир Мельник є справжнім новатором, який дослідив нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також справді переносять слухача у нові сфери. Бачити один з його живих виступів – це не що інше, як відкриття нового розумного досвіду.

Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії та мелодії музики. Використовуючи швидкі та складні шаблони нот, віртуозний піаністський метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднують, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію за її первісною формою. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.

Приєднавшись до лейблу Erased Tapes ще у 2013 році, його засновник Robert Raths знав, що настав час поділитися великим музичним спадком піаніста, на яке він просто відповів: «Де ви були хлопці, коли мені було тридцять?»

Квитки на захід можете придбати, натиснувши на кнопку під мапою в шапці події!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення