Макс Барских в Житомирі

Макс Барских в Житомирі

Всі анонси від: Ракушка

Макс Барских народився в 1990 році в місті Херсон, після закінчення школи переїхав до столиці, де вступив до Київської муніципальної академії вокального та циркового мистецтва. В 2008 пройшов кастинг на проект "Фабрика зірок-2", з чого, практично, все і розпочалося. 18 лютого 2012 прийняв участь у відборі на "Євробачення-2012", набрав 38 балів, тим самим зайнявши 2 місце (1 тоді отримала Гайтана). Далі були альбоми, кліпи, нові пісні,  тури і багато багато іншого.

На сьогодні це один із найбільш часто гастролюючих співаків і артист, який найчастіше ротується на радіостанціях СНД за підсумками минулого року.
Хіти «Тумани» і «Моя любов», за даними медіапорталу TopHit, прозвучали в ефірі радіостанцій СНД майже 2 мільйони разів. Також у 2017 Макс дав понад 250 шоу в 15 країнах на трьох континентах.

Макс Барских є володарем престижних міжнародних нагород в області популярної музики, серед яких MTV EMA, M1 Music Awards, OE VMA і багатьох інших.

У 2013 році сингл "Я Вболіваю Тобою / I Wanna Run" став офіційним саундтреком рекламному ролику PEPSI.

У 2018 році артист вирушає у світовий тур, в рамках якого відвідає США, Канаду, Німеччину, Великобританію, країни Балтії, СНД і, звичайно ж, рідну Україну.

Пропонуємо вам побачити історичну події на власні очі! Для цього приходьте 7 вересня в літній театр "Ракушка".
Квитки можете придбати, перейшовши за посиланням під мапою події! До зустрічі!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення