Майстер-клас з писанкарства «Розмалюю писанку, розмалюю…»

Майстер-клас з писанкарства «Розмалюю писанку, розмалюю…»

Всі анонси від: Житомирська обласна бібліотека для юнацтва

4 квітня 2018 року об 11.00 в обласній бібліотеці для юнацтва напередодні Великодня буде проведено майстер-клас з писанкарства «Розмалюю писанку, розмалюю…».

Захід відбудеться на підтримку хворого Євгена Дерев’янко – учня Житомирського вищого професійного училища-інтернату. Доброзичливий, ввічливий, завжди життєрадісний Євген на сьогоднішній день має важкий діагноз, проте шанс вилікуватись у нього є, але за умови, якщо в потрібний момент будуть у наявності необхідні медикаменти.

Учні та працівники ЖВПУ-інтернату закликають небайдужих допомогти Євгену подолати важку хворобу. Реквізити для фінансової допомоги дивіться на сайті Житомирського вищого професійного училища-інтернату – ТУТ

Цього разу з думками про одужання Євгена учні ЖВПУ-інтернату та усі бажаючі зможуть створити писанки-обереги.

Із таємницями створення традиційної української писанки познайомить всіх бажаючих Галина Володимирівна Ямчинська – доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Навчально-наукового інституту педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка.  Досвідчена майстриня декоративно-ужиткового мистецтва розповість, які обереги і символи на здоров'я, довге і щасливе життя використовують при виготовленні писанки в Україні та допоможе учасникам розписати унікальні писанки-обереги.

Запрошуємо на захід молодь міста Житомира, журналістів та всіх зацікавлених осіб.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення