Майстер-класи "Дні усмішок"

Подія минула

12 листопада - майстер клас із шнурівки 
15 листопада - майстр клас з гончарства
19 листопада - показ фільму, знятого під час екскурсій

Два міні-проекти, «День усмішок» і «Хочу, можу, буду!», реалізують упродовж листопада 2015 року із залученням дітей, які мають порушення зору і навчаються в КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів № 1» Житомирської обласної ради.

Результати міні-проектів презентують 19 листопада у Житомирській обласній бібліотеці для дітей (вул. Пушкінська, 36) під час показу фільму, створеного під час майстер-класів та екскурсій, а також покажуть фотовиставку.

Міні-проекти реалізують учасники, члени Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Союз польської шляхти», в рамках IV-го етапу проекту «Szkoły Polonijnych Liderów Lokalnych» («Школа Полонійних Лідерів Локальних») за сприяння Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Fundacja Sempre a Frente під час реалізації програми «Співпраця з Полонією і поляками за кордоном у 2015 р.».

Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Блог Moemisto
"Недобудований рай" за мостом в Житомирі
"Недобудований рай" за мостом в Жит... Є в нашому обласному центрі відразу декілька об'єктів, кожен з яких окремо сам по собі чудовий, але об'єднавшись вони мо...
8 маловідомих фактів про Житомир
8 маловідомих фактів про Житомир Відомо, що Житомир – одне з найстаріших міст України, засноване 884 року. Це батьківщина Святослава Ріхтера та Сергія Ко...
Прокляття Житомирських підземель
Прокляття Житомирських підземель Житомирські підземелля: правда чи міф? Спробуєм знайти відповідь на це питання!
Читати всі статті