Лісапетний Батальйон. Презентація альбому «Мелодія мого серця»

Лісапетний Батальйон. Презентація альбому «Мелодія мого серця»

Всі анонси від: Житомирський обласний телецентр

Концерт Лісапетний Батальйон. «Баби рулять» в Житомирі відбудеться 9березня о 18:00 в Житомирському телецентрі

30 років, лісапетом, як танком Наталія Фаліон та народний театр пісні «Лисапетний батальйон» газують українським шоу-бізнесом.

Вперше в історії аматорський колектив із маленького села підкорює найбільші концертні майданчики України.

Поруч на одній сцені звичайна продавщиця із сільського магазину, медсестра, домогосподарка, багатодітна мати, викладач музики, завідувач клубу, вихователь дитячого садка, бібліотекар.

У кожній з цих веселих красунь ви обов'язково впізнаєте себе, чи куму, чи сусідку.

ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬОН та Наталя Фаліон

ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬОН та Наталя Фаліон

Кожна пісня – це коротенька історія з реального життя багатьох із нас, із долею іронії, перефарбована пікантним соусом гумору.
Також у програмі представлено пісні, написані під час війни.

У цей непростий для України час веселі жінки вирішили підтримати українців добрим, веселим словом та запальною музикою, а як відомо, вони роблять це найкраще.

До вашої уваги 2 години спокою, гарного настрою, справжньої сміхотерапії, народне «камеді шоу» від Наталії ФАЛІОН, нові пісні та улюблені хіти.

Команда «батальйону» дивує своєю різноманітністю. Тут тобі і медсестра, і домогосподарка, викладач музики і багатодітна мати, завідувачка клубом, продавщиця, вихователь дитячого садка, бібліотекар. У кожній їхній пісні – історія з життя. Історія музична, весела, жива. У героях пісень легко можна впізнати сусідку, подругу, себе. Тому і заслужили яскраві артистки всенародну любов.


Приходьте самі та приводьте друзів. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення