НейроEnglish. Старт нової групи

НейроEnglish. Старт нової групи

Всі анонси від: Тренинги Житомира

НейроEnglish - авторська методика Сергія Андрусенко з чіткими і швидкими результатами! Курс, після якого ви точно будете РОЗМОВЛЯТИ англійською мовою!
Повний курс навчання всього 30 занять!
Ви будете розмовляти вже з 1 заняття.

Це саме те, чого ви не отримували на інших курсах. Вам пропонували різні методики, але жодна з них не дала можливість вільно спілкуватися англійською. Чому ж так відбувалося, відбувається і буде відбуватися?
По-перше, тому, що на всіх курсах людей навчають граматичним термінам. Для тих, хто хоче навчитися говорити англійською мовою граматика не потрібна. Вона потрібна для вузьких фахівців - лінгвістів. А при вивченні мови вона заважає, стає тягарем. Тим більше, що граматика, яка закріплена в підручниках, використовується тільки на листі. В усному мовленні все влаштовано не так.
   У дитинстві всі ми вивчили рідну мову без єдиного граматичного терміна. Більш того, до п'яти років діти вже є носіями мови, не вміючи при цьому ні читати, ні писати. І нікому з батьків не приходить в голову сказати дитині що це - підмет, це - присудок, це - дієслово, а це - прикметник. Або - верни минулий час, або дієприслівникових оборот.
По проходженню трьох модулів НейроEnglish ви отримаєте можливість говорити вільно англійською мовою.

І - На першому модулі - 10 уроків - ми відпрацьовуємо до автоматизму мовні блоки, які використовують в теперішньому і майбутньому часі. Дуже важливо вміти використовувати їх автоматично, не думаючи про погодження. У цьому блоці буде дуже багато службових слів, які найчастіше вживаються в мовленні. Займенники і прийменники відпрацьовуються до автоматизму.

ІІ - Другий модуль - 10 уроків - присвячений минулим часам. Їх в англійській мові кілька, і дуже важливо відпрацювати їх так, щоб людина могла говорити вільно, як на рідній мові. Тобто, думати і говорити одночасно (без внутрішнього перекладу), не замислюючись яку конструкцію використовувати, не роблячи при цьому помилок.
   Наша методика прибирає боязнь зробити помилку. Це - приємний «побічний ефект». Людина повністю розкріпачується і не боїться помилитися. Навіть якщо він помиляється, його не охоплюють параліч, він сприймає це як застереження, так як насправді люди при розмові не помиляються, а обумовлюються через перевантаженість «оперативної пам'яті». Протягом першого модуля людина це ясно розуміє, і по проходженню його повністю знімається психологічний затиск на вивчення мови, так званий «мовний бар'єр». І навіть якщо зробив помилку, він її спокійно поправляє, коригує, якщо вважає за потрібне - рівно так, як це робиться при розмові на рідній мові.

ІІІ - У третій модуль - 10 уроків - входить шліфування навичок перших двох модулів, плюс фразові дієслова. В англійській мові є дієслова, які вживаються з різними приводами і найбільш часто використовувані з них потрібно знати і вміти використовувати. Так як англійська мова рясніє цими дієсловами, їх вивчення в рази підвищує рівень цілісного сприйняття мови і, відповідно, їх використання робить мову учня повноцінним, насиченим і красивим.

Що ж стосується домашніх завдань - методика їх просто забороняє. НейроEnglish-тренери, не дають домашніх завдань тому, що це не фізіологічно, це стомлює, та й у людей немає часу цим займатися. Все це - пережитки старої системи освіти.


Тренер НейроEnglish:
Андрій Мохон - професійний коуч. Більше 10 років роботи в англомовному колективі в таких компаніях як Princess Cruises, Carnival, Royal Caribbean International, Holland America, Norvegian Cruise Lines, Park West Gallery

Автор методики:
Сергій Андрусенко - автор нейрометодик навчання і концепції нейрохакінга, викладач з 30-річним стажем, творець навчальних курсів з англійської мови без граматики «Beginner-Advanced-Master», «SpeakEasy», «IcanUnderstand» і ін.
- Проводить авторські тренінги «Супер-пам'ять», «Як запам'ятати 100 іноземних слів за 1 вечір», «4 стратегії запам'ятовування і 8 практикумів», «Нейрохакінг: як вчитися швидко і результативно», «Стратегія навчання: В пам'ять vs розуміння», « БІО-хакинг і інтелект », і ін.
- Коуч і бізнес-тренер за авторськими програмами розвитку в області soft & applied skills.
- Тренер по швидкісним методикам запам'ятовування.
- Тренер по НейроEnglish

CEO / Owner and Founder в НейроEnglishClub.
Cambridge Teacher Development Courses

Заняття будуть проходити 2 рази на тиждень.
Робота в невеликих групах - 4-6 учасників.

Вартість 4500 грн / модуль


Питання за телефонами вказаними в шапці події.

Кількість місць обмежена - залишилось менше 5*

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення