Оля Полякова «Все буде добре»

Оля Полякова «Все буде добре»

Всі анонси від: Обласний драмтеатр

Суперблондинка, королева української сцени – неповторна Оля Полякова у Житомирі! 

2 липня в театрі Кочерги о 19:00

Жінка-свято, володарка найдовших ніг української сцени. Суперблондинка всієї країни виконає свої найкращі хіти і покаже абсолютно нові номери і творчі постановки.

Оля Полякова заспіває головні хіти та покаже кращі номери концертного шоу “Королеви Ночі”.

Це буде перший сольний концерт Полякової в нашому місті, після повномасштабного вторгнення. Співачка представить концертну програму, до якої увійдуть золоті хіти українською мовою та нові прем'єри.

Це унікальна можливість прослухати та подивитися ще раз найкращі номери з легендарного шоу “Королева Ночі” та підтримати українську армію, адже усі концерти Полякової протягом війни мають благодійний характер.

Саме ця програма співачки за останні три роки принесла Олі статус найгастролюючої артистки України, якій вдалося зібрати стадіон у 35 тис осіб на легендарному концерті на “Арена-Львів”. З цим шоу Полякова виходила на сцену більше ніж 400 разів, зібравши загалом близько 10 мільйонів глядачів. Також найкращі моменти епохи “Королева Ночі”лягли в основу документального фільму “Її величність”, який вийшов на YouTube-каналі співачки на початку минулого року”

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення