Рекомендовано

Осінні спогади

Подія минула

Події розгортаються у віддаленому карпатському селі. Місцевий скульптор Сашко (Олександр Ігнатуша) тяжко переживає смерть дружини. Отримавши поранення, із зони АТО повертається доброволець Анатолій (Дмитро Лінартович). Узагалі-то він музикант, але радо береться допомагати Сашкові в майстерні. Якось селом промайнула звістка: в лісі знайшли непритомну жінку. Це Іме (Назанін Ахмади Шахпурабади), сліпа біженка з Ірану. Вона хотіла потрапити в Європу, а натомість опинилася в українському селі. І Сашко, і Анатолій закохуються в дівчину, яка більше ніж будь-хто з них потребує підтримки та допомоги.

Драму «Осінні спогади» знято міжнародною командою кінематографістів. Для зйомок обрали село поблизу Трускавця. Тема війни близька багатьом учасникам знімального процесу. Затвердженого на роль, Дмитра Лінартовича було призвано на АТО, та Міністерство оборони України погодилося на місяць відпустити його задля участі в стрічці.

«Осі́нні спо́гади» — український драматичний фільм, знятий Алі Фахром Мусаві у копродукції з Іраном і Чехією. Прем'єра стрічки відбулася 24 серпня 2016 року в Рівному. В україньский широкий прокат фільм вийшов 6 жовтня 2016 року. Фільм розповідає про українського військового, який закохується у незрячу біженку з Ірану.

Дозволяється відвідування сеансів  за запрошеннями в кількості  не більше 6 осіб на фільм

Події по темі:
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші фільми
Логан
Кіно Логан
Пт. 24 Березня 23:55
Інфоголік, комедія Рекомендовано
Кіно Інфоголік, комедія
Пт. 24 Березня 10:00
Красуня і чудовисько Рекомендовано
Кіно Красуня і чудовисько
Пт. 24 Березня 09:50
Спліт, триллер
Кіно Спліт, триллер
Пт. 24 Березня 21:30
SABAN'S: Могутні ренджери Рекомендовано
Кіно SABAN'S: Могутні ренджери
Пт. 24 Березня 10:00
Рибки, мультфільм
Кіно Рибки, мультфільм
Пт. 24 Березня 11:50
Життя
Кіно Життя
Пт. 24 Березня 10:10
Смурфики: Загублене містечко
Кіно Смурфики: Загублене містечко
Пт. 24 Березня 17:25