Перекладачі

 "Дедалус" – це трилогія, яка стала справжньою подією у світі літератури. Третя книга із серії поки що не вийшла, але її очікування вже на якомусь космічному рівні. Розробка цього бестселера зберігається в найсуворішій таємниці, будь-який витік інформації може зашкодити як фінансово, так і іміджево авторам.

Звичайно ж, зі спойлерами книгу купувати захоче набагато менший відсоток людей. Саме тому переклад цього твору відбувається в бункері під суворою охороною, куди відібрали тільки дев'ять найкращих фахівців.

Атмосфера, звісно ж, напружена, але саме ця група людей першою має можливість доторкнутися до шедевру. Але хтось із них все-таки злив частину книги в мережу, що не пройшло повз увагу авторів. І вони готові вбити за це будь-кого, занадто цінна для них ця робота.


Фільм зняв Режис Руансар, який відомий за проектом "Любов на кінчиках пальців" (2012).

У картині зіграли: Ламбер Вільсон ("Бум 2" (1982), "Живіт архітектора" (1987), "Лабіринти" (2003)), Ольга Куриленко ("Макс Пейн", "Квант милосердя" (обидві 2008), "Облівіон" (2013)), Ріккардо Скамарчіо ("Шеф Адам Джонс" (2015), "Джон Вік 2" (2017)).

Прем'єра стрічки відбулася 23 листопада 2019 року одночасно на Фестивалях французьких фільмів у Гонконзі й у Чехії.


Рейтинг:6.40

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення