Персональна виставка Софії Бондарчук «Кораблі та жінки»

Персональна виставка Софії Бондарчук «Кораблі та жінки»

Всі анонси від: "Теретенія"

За морськими законами ще донедавна вважалось, що кораблі та жінки несумісні. Та такі забубони давно відійшли у минуле. Велич та чарівність, свобода та ніжність – точки дотику між морською тематикою та жіночими портретами.

Це все вдалось поєднати художниці із Житомира Софії Бондарчук в оновленій персональній виставці «Кораблі та жінки». Побачити полотна вже можна буде з 29 серпня в кав'ярні-кондитерській "Теретенія", що на вул. Пушкінська, 24.

Офіційне відкриття та безпосередньо творча зустріч з мисткинею розпочнеться о 18:00.
Художниця Софія Бондарчук працює під творчим псевдонімом GroZof (від дівочого прізвища Грозовська та скороченого варіанту польської вимови Грозовська Зофія). Пані Софія відносно нещодавно почала займатись живописом професійно, але її картини та творча продуктивність просто вражають.


«Я все життя мріяла малювати, мала задатки та хист до цього, але життя диктувало свої правила. За плечима в мене освіта «Організатора торгівлі продуктовими товарами» та постійна робота в сфері торгівлі. Писати картини почала декілька років тому, коли діти здійснили мою мрію і подарували абонемент на майстер-клас провідного художника. Там мене чекав інший світ: море вражень, хвилювань, радощів, зустріч з однодумцями, які також будучи досить дорослими, брали пензлі та реалізовували свої мрії», - розповідає пані Софія.

Художниця відкрила для себе нову техніку накладання фарби великими пастозними мазками мастихіном.

Софія Бондарчук вже встигла попрацювати над реалізацією низки репродукцій відомих художників, а також створенням авторських робіт, які були представлені на персональній виставці «Емоції» в Теретенії цієї весни. І ось нова зустріч та виставка 29 серпня.

Вхід вільний!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення