Пікнік збоченців або А-ля кобеля-2 від Чорного квадрату

Пікнік збоченців або А-ля кобеля-2 від Чорного квадрату

Професійний Київський театр імпровізації «Чорний Квадрат» везе до Житомира продовження нашумілої комедії для дорослих "Пікнік збоченців або А-ля кобеля-2".

Важливо те, що вона буде однаково цікавою і тим, хто бачив першу виставу «А-ля кобеля», і тим, хто з певних причин її пропустив.  Відро тонкого гумору, дві чайні ложечки здорового цинізму і щіпка душевної лірики - в новому хіт коктейлі від «Чорного Квадрату».

Сюжет: три унікальних хлопці - Слава, Міша і Сергій - вирішили злитися з природою, щоб в компанії своїх пасій продовжити вічний творчий пошук любові, сексу і сімейного щастя. Але чи можна отримати все і одразу, не зазнавши на собі п'ять типів принижень і не зруйнувавши найміцнішої дружби?

За традицією «Чорного Квадрату» на глядачів чекають відверті історії стосунків, що добре знайомі більшості закоханих пар, тож співпереживати героям і пізнавати у них себе, глядачі будуть стовідсотково! Тонкий гумор, повне відчуття присутності, професійна гра, вдала імпровізація, шикарні фрази, вміле поєднання пікантної комедії і душевних романтичних моментів - задоволення після перегляду гарантоване всім!

Ми чекаємо на вас в драмтеатрі імені І.Кочерги 18 лютого, початок вистави о 19:00.

 

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення