Плюс один

Плюс один

Літо – це справжня пора для весіль. Майже кожна пара хоче відсвяткувати найголовніший день у їхньому житті саме в цю пору.

Звичайно ж – на вулиці тепло, погода прекрасна, у багатьох друзів і родичів відпустки, тому можна й на весіллі погуляти, та й у медовий місяць злітати краще влітку. Загалом, одні плюси. Тільки ось ніхто не подумав про тих людей, яких часто запрошують на весілля – наприклад, про давніх друзів Бена й Еліс.

За це літо обох чекає 10 весіль. Якщо врахувати, що вони обидва пари не мають, а на торжество завжди запрошують тебе із ще однією людиною, то це стає справжнім випробуванням. Еліс і Бен вирішили цю ситуацію незвичайним способом – вони будуть всім говорити, що є парою, щоб не шукати партнера на кожне весілля. Що з цього вийде, ніхто не знає.


Проект зняли режисери Джефф Чан й Ендрю Раймер. Якщо перший раніше займався серіалом "Адам псує все", то в активі другого є тільки короткометражні роботи.

У фільмі ролі виконали: Джек Куейд ("Убити за лайк", "Удача Логана" (обидва 2017), франшиза "Голодні ігри"), Майя Ерскін (серіали "Зої Харт із південного штату", "Чоловік шукає жінку"), Ед Беглі молодший ("Конвеєр" (1978), "Людина епохи Відродження", "Коломбо: Маскарад" (обидва 1994)).

Перший показ картини відбувся 28 квітня 2019 року на Кінофестивалі в Трайбеці, США.

На сайті кінокритиків https://www.metacritic.com у стрічки оцінка 66/100, а на іншому сайті https://www.rottentomatoes.com є 89% позитивних рецензій.


Рейтинг:6.60

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення