Попілог З KATYA CHILLY у Житомирі

Попілог З KATYA CHILLY у Житомирі

На карті Житомирська міська рада
Подія минула
Вхід вільний

У Житомирі відбудеться полілог з Katya Chilly в рамках Комунікаційної кампанії з підтримки толерантності та взаєморозуміння «Віднайти повагу», організатором якого є міжнародний центр перспективних досліджень за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Швидкий потік життя сучасної людини залишає їй мало шансів зважити цінності та сенси, на які спирається її повсякденна діяльність. Якщо тренди цивілізованих змін залишаться ті ж, то у якому світі (освіта, харчування, родина) будуть жити наші діти вже через 20 років?  Принципи облаштування суспільства и підношения маленького дня? Апокаліпсис чи можливість трансформації? Де і ким твориться вибір? Як вийти із стану війни як якості життя? Із стану наслідку в стан причини? Де взяти на це ресурс? Як можуть допомогти давні принципи життя та системи координат? Мистецтво і важливість відчувати та помічати кордони свої та інших істот, як енергозберігаючий та взаємозбагувальний ресурс. 

Як вийти із стану свідомості "маленька людина" і усвідомити себе частиною єдиної екосистеми. 

Запрошуємо вас на ПОЛІЛОГ з Кatya Chilly, відомою співачкою, етнографом, антропологом, що була обрана нещодавно послом доброї волі Програми розвитку ООН в Україні. 

Поговоримо щиро і постараємось, зрозумівши один одного краще, віднайти загальну стратегію змін нашого життя тут і зараз. 

Місце проведення події: Житомирська міська рада, сесійна зала, початок 28 вересня о 18:00.

Чекаємо на вас, буде душевно!

Вхід вільний.

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
18 фактів про Житомир та Житомирську область
18 фактів про Житомир та Житомирськ... Багато хто говорить, що Житомирська область - це один із регіонів України, який абсолютно не є туристичним. Розвіюємо...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook