Повернення Бена

Повернення Бена

Дев'ятнадцятирічний Бен свого часу чимало клопоту приніс найближчим людям – родині. Зараз він на переддень Святвечора втік із реабілітаційного центру з клятвами, що змінився і що він зараз зовсім інша людина. Мама на ім'я Холлі дуже рада бачити сина та приймає його з розпростертими обіймами, хоча й побоюється його через минуле – зовсім не факт, що хлопець змінився. Наступні 24 години покажуть дуже багато того, що приховано. Відкриється чимало таємниць, через які безмежна любов Холлі до сина пройде величезні випробування. Що би не сталося, мати зробить усе можливе, щоб урятувати Бена від усіх неприємностей.

Режисером проекту є Пітер Хеджес, в активі якого є роботи "Закохатися в наречену брата" (2007), "Дивне життя Тімоті Гріна" (2012).

У фільмі зіграли: Джулія Робертс ("Ерік Брокович" (2000, "Оскар" за "Найкращу жіночу роль"), "Одинадцять друзів Оушена" (2001), "Чудо" (2017)), Лукас Хеджес ("Манчестер біля моря" (2016, номінація на "Оскар"), "Леді Птаха", "Три білборди на кордоні Еббінгу, Міссурі" (обидва 2017)), Кортні Б. Венс ("Небезпечні думки" (1995), "12 розгніваних чоловіків" (1997 ), серіал "Американська історія злочинів").

Прем'єра картини відбулася 8 вересня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, Канада.

Рейтинг: 7.58

 

Дивіться трейлер:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення