Прем'єра «Хитромудрий їжачок»

Прем'єра «Хитромудрий їжачок»

Всі анонси від: Ляльковий театр

Нові вистави для дітлахів та дорослих Житомирського обласного академічного театру ляльок завжди вражають та дарують радість.  Як живе зараз театр ляльок та які плани у лялькарів на майбутнє, ми вирішили дізнатися в актора та режисера театру Віктора Гущина:

"Наша нова вистава буде називатися «Хитромудрий Їжачок». Це історія, а точніше збірка українських казок за творами Івана Франка «Коли ще звірі говорили». Ми разом з Віктором Дацуном, спілкуючись про майбутні плани, вирішили все ж взяти за основу саме цю п’єсу. Написав її заслужений артист України Олександр Кузьмин з міста Черкаси.


Я цю виставу бачив вже у Черкаському театрі. Вона також іде у Херсонському, Чернігівському та Вінницькому театрах ляльок. Всі вистави мені дуже сподобалися. Дуже гарне рішення автора з’єднати збірку казок Івана Франка в одну п’єсу, яка розповідає дітям, що не завжди сила є важливішою у світі. Окрім сили є такі дуже важливі якості, як кмітливість, розум і мудрість. Саме про це дізнається глядач з вистави «Хитромудрий Їжачок». Краще бути розумнішим, кмітливішим та хитрішим."

Тож приходьте! Початок об 11:00.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення