Презентація документального фільму «Будинок «Слово»

Презентація документального фільму «Будинок «Слово»

Всі анонси від: Кінотеатр "Україна"

24 листопада у нашому місті відбудеться показ документального фільму «Будинок «Слово» Тараса Томенка. Світова прем'єра «Будинку «Слово» пройшла в рамках 33-го Варшавського кінофестивалю, де стрічка була представлена в конкурсній програмі і претендувала на звання найкращого документального фільму. Режисер Тарас Томенко є переможцем секції «Панорама» фестивалю Берлінале 2001 року та учасником найпрестижніших європейських кінофорумів у Каннах, Карлових Варах і Салоніках.

Кінофільм розповідає історію харківського будинку, до якого в 1929 році поселили цвіт української інтелігенції. У 66 квартирах будинку жили найвідоміші митці, які наразі є класиками. Серед них – Микола Хвильовий, Майк Йогансен, Павло Тичина, Наталя Ужвій, Володимир Сосюра, Остап Вишня, Олесь Курбас, Михайло Яловий, Іван Багряний та інші. Вони увійдуть в історію як представники «Розстріляного відродження». Спеціально зібрану в одному місці інтелігенцію репресують і знищують. Фільм являє собою поєднання архівних фото і відео з прямою мовою героїв, начитаною сучасними українськими акторами.

Фільм було створено компанією Fresh Production Group за підтримки Держкіно України. Дистриб'ютор в Україні - компанія «Артхаус Трафік».

24 листопада (в п'ятницю) житомиряни зможуть побачити цей документальний фільм в кінотеатрі «Україна». Початок презентації о 19:00 год. 
Квитки можна придбати у касі кінотеатру "Україна"

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення