Пробний ЄВІ з іноземної мови для вступу в магістратуру (ЗНО)

Пробний ЄВІ з іноземної мови для вступу в магістратуру (ЗНО)

Всі анонси від: Державний університет "Житомирська політехніка"

Безкоштовний семінар-тренінг зі складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться для осіб, які здобудуть освітній ступінь "бакалавр" у 2020 році або здобули його раніше та мають намір здобути ступінь "магістр".

МОВИ:
• англійська
• німецька
• французька


Семінар-тренінг відбудеться 22 лютого 2020 року об 11.00 годині на базі Державного університету «Житомирська політехніка» за участі представників Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівська, 103, актова зала.


У програмі семінару:
- ознайомлення з особливостями Вступної кампанії 2020 року для вступу до Державного університету «Житомирська політехніка» (спеціальності, основні дати, документи);
- ознайомлення із особливостями правильного написання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (структура тесту, змістове наповнення, основні лайфхаки при виконанні кожного з завдань);
- пробне написання Єдиного вступного іспиту (одна академічна година, зошит як під час реального ЄВІ з іноземної мови, фахова перевірка, результати через 5-7 днів).


У семінарі-тренінгу беруть участь лише зареєстровані учасники.


Реєстрація триває до 19 лютого 2020 року

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення