Профорієнтація підлітків

Профорієнтація підлітків

На карті Житомир
Розклад 24 Листопада - 30 Листопада
350 грн

Прийшов час обирати професію? Це важливе рішення, яке часто турбує і підлітка, і його батьків. Як же не зробити помилку?

Відповідь: вибирати усвідомлено!

Для цього необхідно якомога більше дізнатися про здібності, нахили, особистісні якості підлітка. Зробити це можна за допомогою профорієнтаційних консультацій, які проводяться в 2 етапи:

1. Етап діагностики - автоматизоване тестування. В арсеналі є кілька якісних, адаптованих професійних тестів, які виявляють: - професійні інтереси і схильності; - інтелектуальні та соціальні здібності; - яскраві особистісні якості (характер, темперамент, тип); - особливості мотивації та стратегії навчання; - здатність до самостійного вирішення проблем.

2. Етап консультації з психологом-профконсультантом (1-1,5 години), на якій відбувається: - Детальне обговорення результатів проф.тестування; - Аналіз інтересів, здібностей і особистісних якостей; - Виявлення потенційно сильних професійних сторін; - Вивчення обмежень; - Рекомендовані професії.

Консультації проводить: Овчаренко Ірина - психолог-профконсультант, фахівець з особистісної та професійної психодіагностики. Працюю по Skype. Для запису на профорієнтацію телефонуйте!

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
18 фактів про Житомир та Житомирську область
18 фактів про Житомир та Житомирськ... Багато хто говорить, що Житомирська область - це один із регіонів України, який абсолютно не є туристичним. Розвіюємо...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook