Родина за хвилину

Піт і Емілі зовсім недавно переїхали в новий великий будинок. Незрозуміло тільки навіщо вони купували такий великий – п'ять спалень двом людям явно забагато. Дітей у них немає, та й не схожі вони на тих, хто збирається завести хлопчика або дівчинку. Але Піт і Емілі все-таки зважилися на цей відповідальний крок – вони усиновлять або удочерять когось. У їхньому місті якраз проходить ярмарок сиріт, де можна познайомитися з дітками без батьків. Саме там пара знайшла 15-річну дівчинку-підлітка на ім'я Ліззі. Її-то вони і вирішили взяти до себе. Тільки ось у неї є молодші брат і сестра, а сім'ю краще не руйнувати. Ось так у Піта й Емілі за один день стало троє дітей. Вони абсолютно різні, кожен привносить свої проблеми, але саме ці діти роблять домашній затишок. Піту й Емілі доведеться багато попрацювати, щоб стати справжніми батьками для цих дітей.

Режисером фільму є Шон Андерс, який раніше займався проектами "Сексдрайв" (2008), "Нестерпні боси 2" (2014), "Здрастуй, тато, Новий Рік" (2015).

У картині зіграли: Марк Волберг ("Щоденник баскетболіста" (1995), "Відступники" (2006, номінація на "Оскар"), "Боєць" (2010, номінація на "Оскар")), Роуз Бірн ("Одержимість" (2004), "Пекло" (2007), "Адам" (2009)), Ізабелла Монер ("Убивця 2: Проти всіх" (2018)).

Реліз стрічки відбувся 16 листопада 2018 року в кінотеатрах у Канаді та США.

Рейтинг: 8.85

 

Дивіться трейлер:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення