Щенячий патруль

Хоробрі цуценята Скай, Крепиш, Зума, Маршал, Роккі, Чейз і, нарешті, відважний хлопчик Зік Райдер, - всі вони вже готові вирушити на зустріч пригодам разом із глядачами. З популярними супергероями хлопчата та дівчатка зустрічаються на захоплюючій інтерактивній виставі за участю акторів Київського театру ростових ляльок.

Дозвольте мрії свого малюка здійснитися! Приходьте на чудовий спектакль.

Для всіх діток Щенячий Патруль - приклад для наслідування. Сміливі цуценята і Райдер ніколи не залишаються байдужими до чужої біди. При цьому їх не лякають ніякі перешкоди на шляху. Використовуючи свої таланти і вміння, герої завжди можуть прийняти вірне рішення і розібратися з будь-якими труднощами.


Сюжет вистави побудований таким чином, щоб кожен маленький глядач зрозумів: взаємодопомога, взаєморозуміння і добрі наміри - найкращі порадники у найскладнішій ситуації. А добро завжди повернеться добром.

Кожна дитина буде залучена в пригоди і разом з цуценятами-рятувальниками навчиться долати свої страхи, вірити в себе і не зупинятися на шляху до високої мети.

Діток чекають веселі інтерактивні номери, багато позитивних емоцій і несподіваних зустрічей. Малюкам точно сподобається. Цуценята-рятувальники чекають друзів!


Місце проведення: Житомирський обласний телецентр

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення