Дізнавайтеся більше про святкування Нового року та Різдва у Житомирі

Місцеві жителі знають, що Новий рік та Різдво 2020 у Житомирі святкують дійсно з розмахом: про святковий настрій міста натякає все навкруги з самого початку грудня-місяця. Яскраві гірлянди на вітринах, перші ялинки в торгових центрах, малюки, що весело грають в сніжки та ліплять сніговики в Гідропарку. А як чудово починає світитися міст в парку Шодуара! Маленька казка, що всім своїм виглядом впевнено говорить: святкування Нового року у Житомирі розпочато!

Приблизно за 2 тижні до свята на площі Корольова з’являється ярмарок та головна красуня - ялинка, яка збирає біля себе неймовірно велику кількість людей. І дійсно любо глянути.

Всі медіа активно починають просувати рубрику “анонси на Новий рік у Житомирі”, бо знають - то дійство, яке в цьому місті чекає кожен. Центр в такий період перетворюється на зону, де зранку до ночі діють виставки, проходять концерти, традиційні гуляння та конкурси. І не можна пройти повз ту забаву, коли гучну музику чути за кілометр:)

Новий 2020 рік у Житомирі також зустрінуть щедро: на нашому сайті ви можете знайти повну програму, затверджену міською радою.
1 січня все традиційно впаде в сплячку, але не надовго, адже вже за декілька днів ми почнемо святкувати Різдво!

Офіційне закриття відбудеться 19 січня, коли з площі буде прибрана остання крамничка. Але поки той момент не настав, давайте щасливо проведемо цей період.
Користуйтеся нашою афішею, обирайте найцікавіші заходи та приходьте - ми обов’язково зустрінемося біля найяскравішого дерева цієї зими!

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення