Семінар про Пласт в Житомирі

Семінар про Пласт в Житомирі

28-29 жовтня у нашому місті відбудеться дводенний семінар про найбільшу молодіжну організацію країни під назвою "Пласт."

Пласт - Національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Семінар спрямований на молодь студентського віку, громадських діячів, волонтерів, батьків, людей котрі працюють в сфері національно-патріотичного виховання молоді та працівників освіти.

На семінарі Ви матимете змогу дізнатись більше про Пласт, поставити пластунам питання щодо їхньої діяльності, дізнатися на прикладі Пласту, як працювати з дітьми та молоддю та гарно провести час у веселій компанії.

Місце проведення заходу: вул. Михайлівська, 7(2 поверх.) в приміщенні (ЦРМС) Центру розвитку місцевого самоврядування.

Участь у семінарі є БЕЗКОШТОВНОЮ. Організатори НЕ забезпечують учасників харчуванням та житлом. 

Щоб прийняти участь у дводенному семінарі, потрібно попередньо зареєструйтесь: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQyWi27i11iwzMBFiLegT8eAgX259_8N0DwpUq3l5Go31E1Q/viewform

За додатковою інформацією звертайтеся: 063-91-99-354 (Олександр)

Більше про Пласт на сайті: http://www.plast.org.ua/_new/

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення