Семінар «Розвиток дитячої стопи»

Семінар «Розвиток дитячої стопи»

Всі анонси від: Steffany Podology

У нас для вас СУПЕРНОВИНА 10 січня пройде безкоштовний СЕМІНАР для всіх бажаючих: "РОЗВИТОК ДИТЯЧОЇ СТОПИ"!

Ми живемо у цифровому столітті, де, якщо ти маєш інтернет, можна знайти безліч інформації щодо будь-якого питання, просто взявши в руки телефон! Але, на жаль, не вся інформація в інтернеті є правдивою і не всі поради слід випробовувати на собі. Наш семінар — це чудова можливість дізнатися більше достовірної інформації про здоров'я ВАШИХ ДІТЕЙ!

Реальна історія з практики наших спеціалістів Центру Подології Steffany:


Дівчинці 3 роки, їй поставили діагноз: вроджена плоско-вальгусна деформація стоп!!! Діагноз лякає, мама поспішає купити устілки, ортопедичне взуття дитина не знімає навіть вдома, постійно займається на ортопедичних тренажерах. При цьому, дівчинка скаржиться на біль у стопі, і ходить на п'ятах. Мама панікує, не знає, що робити... У пошуках відповіді звертається до Центру здоров'я ніг Steffany.
У нашому центрі дівчинці проведено діагностику, за результатами якої виявлено, що розвиток, симетрія і положення кінцівок відповідає нормам. При цьому, діагностовано гіпертонус литкових м'язів внаслідок тривалого ходіння на п'ятах. Провели сеанс м'язової корекції та масажу. Прибрали устілки. Дали рекомендації по взуттю та комплексу вправ для роботи вдома. Через місяць контрольний огляд.

То що ж таке ортопедичні устілки для дитини — панацея, необхідність чи варварське пристосування? Коли і які устілки слід застосовувати? Яке взуття «правильне»? Як розвивається тіло дитини? На ці та інші питання можна отримати відповідь у Центрі здоров'я ніг Steffany.


Запрошуємо вас на БЕЗКОШТОВНИЙ семінар від директора нашого центру Руслани Анатоліївни Даценко "РОЗВИТОК ДИТЯЧОЇ СТОПИ", який відбудеться 10-го січня
за адресою:
Майдан Путятинський, 1/63,
м. Житомир!


Кількість місць ОБМЕЖЕНА! Запис за телефоном: 098-180-10-88

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення