Шлях додому

Белла та Лукас майже все у своєму житті роблять разом. Грають, ходять на роботу, ганяються за білкою. Просто Белла – це чарівна собака. Між чоловіком і твариною є якийсь невидимий, але дуже сильний зв'язок. Беллі дуже важко прожити навіть кілька годин без свого господаря – відразу починає сумувати. Одного разу безглузда випадковість завела собаку за сотні миль від Лукаса. Вона виявилася в зовсім іншому місті та тепер не знає, як їй дістатися назад додому. Але Белла готова пройти цей складний шлях дикою місцевістю, безліччю небезпек і новими відкриттями. Її зв'язок із Лукасом – це все, що у неї є, щоб дістатися додому.

Проект заснований на книзі Брюса Кемерона "Шлях додому".

Режисером фільму став Чарльз Мартін Сміт, в активі якого в цьому амплуа є роботи "Король повітря" (2007), "Історія дельфіна (2011).

У картині зіграли: Брайс Даллас Ховард ("Таємничий ліс" (2004), "Життя прекрасне", "Прислуга" (обидві 2011)), Ешлі Джадд ("Саймон Бірч" (1998), "Там, де серце" (2000), "Фріда" (2002)), Джона Хауер-Кінг (серіал "Маленькі жінки"), Александра Шіпп ("Люди Ікс: Апокаліпсис" (2016)).

Реліз стрічки відбудеться 10 січня 2019 року.

Рейтинг: 8.09

 

Дивіться трейлер:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення