Сильні слабкі жінки

Сильні слабкі жінки

Кожна жінка мріє бути сильною і в той же час кожна жінка мріє бути слабкою. І обидві вони мають рацію. Кожна жінка хотіла б сказати собі: «Я сильна жінка і заявляю про свою силу. Я знаходжу в собі багато прекрасного. У мене чудова душа. Я розумна і красива жінка. Я люблю себе. Я хочу бути самою собою, любити себе такою, яка я є. Я незалежна. Я сама дбаю про себе. Я розширюю свої можливості. Я можу жити, як хочу, можу стати такою, якою хочу. У мене чудове життя. Моя життя повне любові ». Але приходить час і кожна мріє забути про це і стати слабкою поряд зі своїм чоловіком.

Сюжет: День у день гуру-психолог намагається розібратися з проблемами кожної з жінок, що приходять до нього на прийом. Адже що може бути краще жіночої групової терапії в пошуках себе і другої половинки? Девіз його «Школи Жінки» - успішна, красива, щаслива і кохана дружина успішного чоловіка. У 21-му столітті багато жінок прагнуть поєднувати успішну кар'єру і творчу реалізацію зі щасливим сімейним життям! Комусь потрібно навчиться бути хорошою дружиною, комусь не вистачає уваги, а хтось катастрофічно потребує ніжності.

Дорогі жінки та дівчата, незаміжні, у відносинах, в цивільному шлюбі! Всім нам дуже важливо знайти ключик до чоловіків! Давайте розбиратися! Дізнайтеся те, що вам потрібно для виконання вашої мрії про жіноче щастя! Адже сама слабка жінка та, яка любить, і найсильніша жінка та, яка улюблена.

У ролях:

  • Павло Костіцин - актор театру і кіно, телеведучий «Битви екстрасенсів» і багатьох інших проектів
  • Анна Кошмал - актриса театру і кіно, зірка серіалу «Свати», «папік-2»
  • Віра Кобзар -актріса театру і кіно, зірка серіалів «родичі», «папік»
  • Дарина Петрожіцкая - актриса театру і кіно, зірка серіалу «папік»
  • Анжеліка Гирич - народна артистка України, актриса Київського академічного театру на Липках
  • Ксенія Вертинська - актриса театру і кіно, зірка серіалу «Сидоренко і Сидоренко»

Режисер - Тетяна Губрій
Продюсер - Тетяна Едемському і театральне агентство ТЕ-АРТ
Вартість квитків: 220-480 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення