Синя безодня 2

Синя безодня 2

 Три подружки вирішили провести час дуже екстремальним чином – роздобувши акваланги, дівчата занурилися на десятки метрів під водою. Одна з них на ім'я Алекса знайшла місце, яке ніхто з туристів в житті не знайшов би та не відвідав би. Це давно загублене зруйноване місто майя, який зараз знаходиться під водою. Спочатку подругам це здавалося гарною ідеєю, поки вони не зрозуміли, що в морських глибинах їх чекають не тільки руїни, а й місцеві кровожерливі мешканці. Акули вже вийшли на полювання за легкою здобиччю. Для дівчат починається справжній квест з виживання серед підводних печер. Можливо, їх не зжеруть акули, але кисень у балонах не безмежний...
[ev_photo_gallery]
Фільм зняв Йоханнес Робертс, в активі якого є роботи "По той бік дверей" (2015), "Синя безодня" (2016), "Незнайомці: Жорстокі ігри" (2018).

У картині зіграли: Джон Корбетт ("Моє велике грецьке весілля" (2001), "Модна матуся" (2004), "Рамона та Бізус" (2010)), Брієнн Тджу (серіали "Анатомія пристрасті", "Я – зомбі", "Гімнастки"), Софі Нелісс ("Пан Лазар" (2011), "Книжковий злодій" (2013), "Жорстокі мрії" (2016)).

Реліз стрічки відбудеться 16 серпня 2019 року на екранах США.


Рейтинг:5.20

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення