Системні розстановки «Лабіринти душі»

Системні розстановки «Лабіринти душі»

На карті м. Житомир
Подія минула
Вартість 700 грн.

Системні розстановки - це ефективний метод короткостроковій групової психотерапії, орієнтований на вирішення конкретної проблеми.
Цей метод допоможе Вам у наступних ситуаціях:
• Проблеми міжособистісних відносин
• Проблеми в професійній сфері
• Труднощі в самореалізації
• Переживання розриву, втрати
• Депресія, втрата інтересу до життя, перепади настрою
• Психосоматичні симптоми
• Кризова ситуація, ситуація вибору та ін.
Всі ми хочемо, щоб нас розуміли, приймали і захоплювалися. І так мало одного бажання. Для цього необхідні хороші відносини з тими, хто нас розуміє і приймає. Побудова певних відносин - це створення своєрідної, унікальної системи, в якій свої закони, правила, умовності.
Часто, стикаючись з життєвими труднощами, ми спочатку намагаємося впоратися з ними на рівні свідомого раціонального аналізу. Ми думаємо: що відбувається? Що можна з цим зробити? Але частина наших проблем існує на рівні неусвідомлених реакцій. Коли ми намагаємося раціонально проаналізувати такі ситуації, ми заходимо в глухий кут, рішення не знаходяться, або знаходяться - але не працюють.
Розстановки звертаються саме до рівня несвідомого. За допомогою цього методу ми можемо висвітлити частина цієї прихованої області, побачити причини наших реакцій, усвідомити неявні взаємозв'язку.
У процесі розстановок знаходяться вирішення актуальних питань і проблем, пов'язаних із взаємовідносинами не тільки всередині сім'ї, а й з більш широкими соціальними колами, виявляти і коригувати життєві сценарії.
Особливість методу розстановок - це можливість подивитися на проблему з системної точки зору.
Метод розстановок застосуємо там, де для вирішення проблеми важливо побачити ситуацію на рівні несвідомих процесів і розпізнати вплив системи на наш нинішній досвід.

 

 

Коментарі до події (0)

Ви не авторизовані

Цікаві статті по темі Читати все
18 фактів про Житомир та Житомирську область
18 фактів про Житомир та Житомирськ... Багато хто говорить, що Житомирська область - це один із регіонів України, який абсолютно не є туристичним. Розвіюємо...
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Житомира завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook