Слава Благов

Слава Благов - галантний та екстравагантний, з тонким смаком сучасності, молодий та привабливий одесит, талановитий поет, композитор з вже визначеним стилем та напрямком у мистецтві, який активно завойовує серця прихильниць, відправляється в концертний тур в супроводі бенда, в живому виконанні якого вносить своєрідний музичний колорит молодий та талантливий баяніст України - Володимир Войцехівський.

Пісні талантливого виконавця багато хто чув на радіостанціях країни та в інтернеті, але часто слухачі не знають своїх кумирів в лице. Єдиний виконавець в Україні, чия пісня "По вулицях Висоцького" є достоїнством всесвітньо-відомих музеїв ім. В.Висоцького в США і Польщі. Весільний хіт «Невеста», дуетна пісня з групою «Дюна» «Дорога до дому», відома пісня в дуеті з Михайлом Грицьканом «Поворот», пісні «Золота», «Кохання», «Мама» і звичайно  хіт минулого року - «SUPERBLONDINKA».

Чекаємо вас на концерті Слави Благова, де ви отримаєте максимум позитивних емоцій, слухаючи пісні, які співають серцем і душею!

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення